Těšili jste se na vaši svatbu, ale Covid vám teď hází klacky pod nohy?
Vzal vám radost z plánování?

Nenechejte se tím semlít! I v této zvláštní době je možné plánovat nádhernou svatbu, kterou si moc užijete.

Dnes už jsem klidná a na svatbu se moc těším! Ne vždy to tak ale bylo. Svatbu jsme začali plánovat ještě pře Covidem a po vypuknutí tohoto bláznovství se pro nás mnohé změnilo. Proto vím, jak je to nyní obtížné. Člověku se vše sype pod rukama, neví, co bude za týden – natož v termínu svatby! Pak jsem se ale na situaci podívala z odstupem, pročetla jsem spousty a spousty českých i zahraničních materiálů, článků, poslechla spousty podcastů a přednášek, a právě ta kombinace všeho dohromady mi pomohla v tom hlavním! 

Uvědomit si, že i v této nelehké situaci TO JDE! A bude to PARÁDA!

A zvládnete to hravě i vy 

Vždycky jsem milovala plánování. Ten skvělý pocit, když si můžu sama něco vymyslet, vytvořit, dát do toho kus sebe!

Plánování mě pak provázelo nejen v práci, ale také v osobním životě, kdy jsem vždy ráda pomohla rodině a přátelům zorganizovat nebo naplánovat jakoukoliv akci. Čím šílenější, tím lepší!

A tento přístup se teď velmi hodí i při plánování svatby v aktuální situaci. Je to adrenalin! Ale není to nic, co by vám mělo kazit náladu tak, že se na váš svatební den nebudete těšit. 

CO SE V E-BOOKU DOZVÍTE?

Jak plánovat v aktuální situaci?

Na úvod se dozvíte tipy, jak svatbu v této zvláštní situaci plánovat. Existují nějaké možnosti, jak zkusit eliminovat riziko toho, že svatba bude muset být zrušena nebo přesunuta? Jak si případně přesun ulehčit?

Vše hezky přehledně a na jednom místě.

Před svatbou

Už jste naplánovali termín, místo a informovali svatební hosty o vaší nastávající svatbě. Těšíte se, ale zároveň máte v hlavě spoustu otázek ohledně plánování a příprav. Co dál? Jak plánovat, když je všechno zavřeno? Jak a proč si připravit záložní plány?

To vše a mnohem více se dozvíte v druhé kapitole eBooku.

Na svatbě

Dočkali jste se a váš svatební den je tady! Abyste předešli zbytečnému riziku šíření nákazy, je dobré dopředu myslet na preventivní opatření. Připomeňte hostům nenásilnou formou dodržování pravidel a ulehčete jim jejich dodržování.

Budete mít situaci pod kontrolou a váš den si užijete v klidu a pohodě!

Svatba online

Online přenos je moderní řešení pro chvíle, kdy je velmi omezený počet hostů, máte strach o starší příbuzné nebo ty, kteří patří do ohrožených skupin, nebo máte zahraniční hosty, kteří na svatbu nebudou moci kvůli cestovním omezením přijet. Jak na něj?

Dozvíte se vše o přenosu svatebního obřadu i celého dne.

+ BONUSOVÁ KAPITOLA!

Otázky na svatební dodavatele

Kromě obvyklých otázek, které snoubenci pokládají svým svatebním dodavatelům v jakékoliv době, je nyní důležité myslet na pár dotazů navíc. Jakých?

Vezměte si k ruce seznam otázek, které jsem pro vás jako BONUS eBooku vytvořila a nebojte se ptát!  

Zakoupením tohoto eBooku dostanete do ruky přehledného a komplexního průvodce svatbami za covidové situace. A to ve všech fázích plánování! Obsahuje tipy pro snoubence, kteří:

  • začínají uvažovat o své svatbě
  • jsou ve fázi před svatbou, která se nezadržitelně blíží
  • hledají tipy přímo na svatební den
  • uvažují o online přenosu svatby.

K ruce se pak ve všech fázích bude hodit bonusová kapitola s otázkami pro svatební dodavatele – na co se ptát, abyste se vyhnuli komplikacím v budoucnu.

Nenechejte si vzít radost z plánování!

Vyhněte se bezmocnému pocitu, že nemůžete plánovat vaši vysněnou svatbu – nenechte se rodinou ani vašimi dodavateli tlačit do věcí, které se vám nelíbí nebo s vámi nesouzní.

Tento eBook vám ukáže, že naplánovat svatbu v současné době je nejen možné, ale že i za těchto podmínek si jde plánování, přípravy a hlavně svatbu nádherně užít.  

Zakoupením tohoto eBooku si ušetříte spoustu času brouzdání po internetu. Nebudete muset hledat tip po tipu, jak v této době vše zařídit, jak najít dodavatele, jak uspořádat vaši svatbu bezpečněji nebo jak ji online propojit s vašimi přáteli či rodinou, kteří se bohužel na svatbu s ohledem na Covid nedostanou. Ať už jim v tom brání osobní důvody, zdravotní stav nebo nemožnost cestování po světě.

NAKOUKNĚTE DO OBSAHU E-BOOKU

obsah svatba covid

Naplánovat a uskutečnit svatbu i za těchto okolností už vám nepřijde jako nepřekonatelný problém. Uvidíte, že ve svatební den se zhodnotí všechna vaše práce a energie, kterou jste do plánování vložili. 

Váš svatební den strávíte s vašimi milovanými, kteří vám určitě celou dobu příprav drželi palce! Budete si nejen užívat váš den D, ale také na sebe můžete být pyšní, že se vám podařilo uspořádat tak skvělou akci!

Budete moci být na sebe opravdu pyšní.

KOLIK E-BOOK STOJÍ?

Přes 60 stránek textu nabitých informacemi, které využijete v kterémkoliv bodě plánování vaší svatby – ať  jste na úplném začátku po zásnubách, termín vaší svatby se pomalu blíží nebo máte svatbu už za týden.

Cena eBooku SVATBY ZA COVIDU je za „normálních“ okolností 590 Kč. Normálních v uvozovkách, protože už to, že jsem pro vás eBook SVATBY ZA COVIDU připravila, nezapříčinila „normální“ situace.

Koupí tohoto eBooku se vám dostane do rukou materiál, který vám ušetří spoustu času a starostí. Nejde jen o váš čas strávený starostmi, tápáním a hledáním. Pokud bych to převedla do řeči čísel – v eBooku například mimo jiné zjistíte, co si pohlídat při jednání s dodavateli, abyste v budoucnu nepřišli o zálohy ve výši i desetitisíců… A je toho mnohem, mnohem více.

Protože vám chci ale situaci co nejvíce usnadnit, rozhodla jsem se po dobu, než se situace alepoň trošku zlepší, 

snížit cenu na 390 Kč.

Je to vlastně cena, jako byste si zašly s kamarádkou nebo přáteli na víno – což vám už Covid
v posledních měsících stejně tolikrát překazil, že jste těch 390 Kč ušetřili už několikrát 🙂

Hlavně jde o ale o investici do vašeho svatebního dne – abyste si svou svatbu užili v klidu,
v pohodě a i v rámci nutných opatření vlastně proběhla bezproblémově a hladce.

Možná vás teď napadá pár otázek…

♥   Je tento eBook pro mě, když vlastně ještě nemáme ani termín svatby a rozhodujeme se, na kdy svatbu vůbec plánovat?

Ano, určitě! Právě o úplně úvodní fázi plánování svatby (jak, kdy, kde a tak podobně) je úvodní kapitola. Dozvíte se v ní také to, jak zvýšit šance na to, že vaše plánovaná svatba bude moci proběhnout.

♥   Co když mám svatbu za dva týdny a jsem teď ve stresu, co si vůbec počít? Co chystat kvůli covid jinak? Je i tak eBook pro mě?

Určitě. I pokud se vaše svatba bude konat za týden, najdete v eBooku spoustu užitečných informací, které zvládnete vstřebat za víkend (nebo i rychleji, pokud jste v časovém presu) a podle nich svatbu doladit.

♥   Když si koupím eBook, znamená to, že se naše svatba uskuteční přesně podle toho, co jsme si třeba před rokem vymysleli?

I když bych ráda, tento eBook není kouzelnická knížka. Jestli se zrovna nacházíte v situaci, kdy je povoleno setkávání 15 osob a vy jste plánovali velkou svatbu pro 150… Bohužel. Neporadím vám, jak obejít pravidla. Pokud se ale rozhodnete svatbu přesouvat nebo uspořádat v povoleném menším počtu, pak odpovědi a pomoc v tomto eBooku rozhodně najdete!

♥   Nemůžu najít tyto informace i jinde a zdarma? 

Ano, najdete je. Ale jen v tomto eBooku jsou sepsány hezky přehledně na jednom místě. Ušetříte mnoho a mnoho hodin prohledáváním internetu, času ztráveného u podcastů, u videí – a to jak českých, tak zahraničních. Tyto desítky hodin byste ale jinak mohli věnovat něčemu mnohem užitečnějšímu, co vám přinese více užitku a bude vás více bavit. 

Pokud uvažujete nad bezpečností konání vaší svatby, je to od vás velmi zodpovědné a patří vám za to velké díky! Aktuální situaci není dobré podceňovat, proto naleznete rady a tipy, jak vaši svatbu udělat bezpečnější. Ale samozřejmě bez toho, aby to působilo nepřirozeně nebo snad sterilně jako v nemocnici.

E-Book vás také upozorní na to, jak si pohlídat i finanční stránku věci – aby vám zbytečně nepropadaly několikatisícové kauce, a nepřišli jste tak o spoustu peněz. Nebo naopak na to, jestli není dobré započítat do vašeho svatebního rozpočtu navíc náklad na pár roušek, dezinfekcí nebo případné testování.

Co na eBook říkají ostatní?

"Děkuji za možnost přečíst si ebook Svatby za Covidu. Je to přísun dobře poskládaných informací, které se teď určitě hodí každé nastávající nevěstě i ženichovi, jež se chystají říct si ANO. Jako Svatební Nápovědka děkuji za kapitolu věnovanou právě svatební koordinaci, je to služba, která Vám opravdu má ulehčit život 🙂 Ebook můžu doporučit, čte se krásně a krásně taky vypadá."
"Do ebooku Svatby za Covidu od Terezky som sa zamilovala a to vďaka vizuálnej, ale aj obsahovej stránke. Nevesty v tomto období naozaj pociťujú veľký stres – pretože opatrenia sa menia každým dňom. Pri čítaní ebooku však na mňa doľahol kľud a pohoda, lebo som vedela, že na jednom mieste môžem nájsť tipy ako zvládnuť toto chaotické obdobie.
Vďaka tomuto ebook sa nebojím, že niečo zabudnem, pretože je v ňom obsiahnutý naozaj každý detail svadby. Dozvedela som sa naozaj hodnotné informácie, bola prekvapená akým jednoduchými spôsobmi by sa dala aj v takomto období zorganizovať veselá svadba. Našla som tam veľa tipov a trikov, ktoré by ma nikdy nenapadli. Ihneď som si stiahla aj ďalšie ebooky o Svadobnej výzdobe a Checklist. Proste NÁDHERA!"
"Za mňa určite hodnotny eBook a i keby samotný covid nebol, myslím že informácie sú obsiahle aj tak. Kedže ja som hladala na internete pred svadbou nejaký návod a postup, vždy som natrafila len na akúsi skrátenú omáčku. Myslím, že nastavajúcim novomanželom sa po jeho prečítaní bude plánovat jednoduchšie.

V eBooku je naozaj všetko od drobností až po dôležité okamihy. Upútali ma samotné odkazy na web stránky a tiež som ocenila zoznam aplikácii na zdielanie svatby online formou. Páčili sa mi samotné inšpirácie na darčeky pre hostí a tiež ma oslovilo rozloženie svatby samotnej. Myslim tym možnosť ako ju spraviť alebo na aké etapy ju spraviť. Skvelá práca :)"
avatar, cartoon, eyes
Eliska Beňová
"E-book perfektný, krásne prepracovaný do posledného detailu. Zaujali ma rôzne vychytávky ako svatba online alebo svadobné stránky o ktorých som len málo počula pred tým. Veľmi dobré sú otázky na dodávateľov, ktoré sú v tento dobe naozaj na mieste a možno málokoho napadne aj takéto veci riešiť 👌 Myslím si že táto kniha je super aj mimo kovid sezóny pretože naozaj obsahuje informácie pre akúkoľvek svadbu. Ale na druhej strane nevieme čo bude na jeseň a takéto informácie aké sú v ebooku sa naozaj zídu, aby človek neostal zaskočený a rátal znova s presunmi obmedzenimi, a vedel z toho pekne vykľučkovať 👍. Výborný e-book a odporúčam každej nevestičke."
"E-Book Svatby za Covidu jsem zhltla přímo jedním dechem! Je to velmi inspirativní kniha, kterou využijete, i když bude ten blbý Covid již za námi. Vždyť přeci komplikace v podobě přesunu termínu či místa svatby mohou nastat prakticky kdykoli. V této knize najdete kompletní přehled, na co zkrátka při plánování svatby nezapomenout 🙂 Vše je krásně obohaceno konkrétními tipy či různými vychytávkami. Rozšířila jsem si díky této e-knize obzory v možnostech, jak zapojit k obřadu širší škálu lidí, než které si mohu dovolit na svatbu fyzicky pozvat. Také je v knize krásně popsáno, jak uzavřít smlouvy s dodavateli služeb. Což by mě před přečtením této e-knihy snad ani nenapadlo řešit. E-Book Svatby za Covidu tak mohu jedině doporučit! :)"

Tak už na nic nečekejte!

Pusťte se i VY ještě DNES do plánování svatby i v takto zvláštní době, kterou všichni prožíváme. 

Není potřeba nic odkládat. Odložíte to jednou, dvakrát, …
A na konci zjistíte, že jste promeškali dobu k plánování a přípravám vaší svatby v pohodě a v předstihu. 

Pojďte do toho se mnou!
A kupte si skvělého průvodce.

Nyní za 390 Kč!

Provedu vás nástrahami svateb za covidu JEŠTĚ DNES!