O SVATEBNÍM KOLOTOČI

Naplánovat svatbu je velká výzva. 

Je toho spousta, co je potřeba zařídit. 

A svatební přípravy jsou jeden velký myšlenkový kolotoč. 

Pořádná horská dráha.

V jednu chvíli totiž přesně víte, jak se věci mají. Jak byste si představovali to či ono, na vaší pomyslné svatební horské dráze stoupáte pomalu ale jistě vzhůru.

Ale šup! Najednou přijde prudká zatáčka, trochu to s vámi škubne a než se nadějete, řítíte se šílenou rychlostí do černého tunelu před vámi. Temno. Zmatek.

Ale jak na kolotoči, tak i ve svatebních přípravách, zase vyjedete na světlo
a užíváte si zábavnou jízdu.

Vytvořit si svatbu přesně podle svých představ může být jednodušší a levnější, než se zdá. Věřte mi, přípravy jsou zábava – stačí je jen vzít za správný konec. I když se Vám na začátku může zdát, že se ve všem tom zařizování a plánování začínáte trošičku (nebo třeba i více) topit, nezoufejte!

Je uklidňující si uvědomit, že svatba je oslavou vás a vašeho milovaného. Dvou lidí, kteří se rozhodli si slíbit lásku a prožít jejich krásný den se svými blízkými. A ať už si představujete komorní rodinou oslavu nebo párty ve velkém stylu, hlavní je jedno – abyste to byli vy.

Pomocí jednoduchých postupů a tipů, které najdete na těchto stránkách, můžete vzít plánování a přípravy za správný konec. Stačí si utřídit zběsilé myšlenky, zpomalit, nadechnout se a svatební přípravy si užít. A připravit svatbu jednoduše podle vašich představ.

Tak hurá na to – bude to jízda!

Co na těchto stránkách můžete najít?

Rady a tipy, triky. Vše, co vám může pomoct a ještě něco více.